פסחא 2010: בעלות נמוכה נכסים להשכרה באירופה

בעלות נמוכה טיסות ומבצעים מיוחדים מעודדים הנופשים לחו"ל בחג הפסחא.

צרפת, ספרד, בריטניה ואיטליה, כמו גם ערים אירופאיות אחדות, כגון אמסטרדם, ברלין, ברצלונה, פראג ובודפשט הן היעדים המועדפים ביותר.

מלבד בתי מלון, נוסעים תמצאו מגוון רחב של בתים נוחים להשכרה. מחירי הדירות עבור שני אנשים להתחיל פריז מ 50 יורו ללילה, ואילו את מחיר בווילה במשך שבע האורחים עם בריכה פרטית הוא 85 € / יום. תיירים יכולים גם לבחור בתים ידידותיים לסביבה - צרפת, אנגליה, ספרד, פורטוגל, אירלנד, איטליה - שבעליהם אינם מחויבים לכבד את הסביבה, בתמיכת הקהילה המקומית וקידום מוצרים אופייניים. אפשר לשכור דירה קטנה עבור שני אנשים במשך 270-380/week המפשייר או חדר כפול עבור 50 יורו / לילה פוסאדה "אקולוגי" ב אסטוריאס (ספרד).

באיטליה יש הנחות מצוינת עבור הנופשים השוהים הספר שלהם בבית להשכרה לפני סוף מארס. טרנטינו אלטו אדיג 'ה היא יעד מוביל עבור חג הפסחא. בדירת חדר במרכז Corvara - קרוב סקי resorts - עולה 50 יורו / יום, בעוד מחיר עבור שני חדרים בדירה Baita "" - מקלט האלפים - יכול לעלות 140 € ומחיר לסביבה קצת הבקתה-frinedly שישה אורחים הוא 35 אירו / אדם.

טוסקנה היא עוד יעד החופשה האידיאלית ומציעה מגוון רחב של נכסים להשכרה: דירות אבן עם מרפסת בקומה הראשונה, חווה עם בריכה, וילות ציד במאה ה -18, מוקף-הולם אלונים וברושים.

טוסקנה הוא אחד המבוקשים ביותר ליעדים ההשקעה באיטליה, בזכות יופיו של הנוף המתגלגל שלה ואת העושר התרבותי שלה. משקיעים מחו"ל המעוניינים לרכוש נכסים כפריים כדי להמיר אותם לתוך בתים לחופשה. טוסקנה מציעה אווירה מרגיעה את הנופשים, weekenders ועל מטיילים. היא מארחת מקסימה בערים כי להתפאר המורשת האמנותית והתרבותית מצטיינים. יש כרמים מתוק בניחוח מקסים כפרי גלגול עדין, כמו גם ים קובלט מרתק באזור. ששת האתרים - כמו העיר העתיקה של פירנצה לסיינה נכללו ברשימת אתרי מורשת עולמית על ידי אונסקו. Semplicemente Vacanze מציעה חופשה מצוינת הזדמנויות השכרת בטוסקנה.

פוליה גם הפך חג אהוב יעד להשקעות נדל"ן. קונים בחו"ל בוחרים פוליה ו סלנטו לרכוש בית שני כדי להשתמש בו בתור הביתה לחופשה שלהם, כדי לקנות ל-תן ההשקעות באזור, או להפוך אותו למתקן לינה לתיירים.

בפוליה ו סלנטו אפשר לשכור נכסים אבן כפרית, מגורים היסטורי, משופץ מהמאה ה -18 "trulli" מוקף מטעי זיתים של יופי מדהים, קוטג 'יפה באזור כפרי צבעוני וילות הצופה לים צלול, מדהים.

Ischia וים Tyrrenian, פורטו רוטונדו בסרדיניה, אסיזי ו ספולטו באזור שקט של באומבריה - הלב הירוק של איטליה - מקומות אטרקטיביים לבלות בחג הפסחא קיץ וחגים או רק בסוף השבוע.

אפשר גם להישאר בחו"ל - לא רק בחג הפסחא - ללא תשלום על ידי הצטרפות רשת שמקדם החליפין של נכסי נדל"ן לחגים.

אחרון חביב, אחד יכול לבחור את סוגי אירוח מיוחדת במינה. בצרפת - בפרובאנס - אפשר להישאר yurta טיפוסי "מונגוליה" במשך 25 אירו / לילה, או בבית בצורת קוביה, עם תקרה שקופה עבור 90 אירו / לילה עבור שני אנשים

Back ארכיון

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB