אטלנטיס: הפלא החדש של דובאי

דובאי היא הפתעה בלתי נגמרת. מיליוני תיירים לבקר האמירות בכל שנה, כאשר הם נמשכים על ידי השירותים שהיא מציעה מדהים. מספר הנופשים שהגיעו כדי האמירות צפוי להמשיך להגדיל בשנים הבאות.

אטלנטיס היא תוהה החדש של דובאי. זהו מלון ברמה גבוהה בהשראת המיתוס של אטלנטיס, האי האגדי כי - על פי הסיפור שסיפר אפלטון - שקעה לתוך האוקיינוס.

זה היה פלא ארכיטקטוני בנוי על כף מלאכותי בצורת האי הגדול ביותר שנבנה אי פעם בעולם: Jumeira פאלם. הבנייה של זה שבעה כוכבים - כי תכונות שני מגדלים המחוברים באמצעות קשת - עלתה 1.5 מיליארד דולר. זה היה בנוי על שטח 113 דונם. יש 1,539 חדרים מרווחים, 17 מסעדות, בארים מספר טרקליני, בוטיקים upmarket והרבה מתקני פנאי כולל אזורי משחק לילדים, חוף פרטי ו Aquaventure - פארק שעשועים עם מגלשות מים מאוד גבוה המיועד האגדי צלילות.

ערבית 166-סוויטות בסגנון להתעלם המים הכחולים של המפרץ הערבי, אבל זה לא הכל! אטלנטיס מציעה נוף מדהים מתחת לים מדי! יש באקווריום מים ענק מתחת למלון - שמארח יצורים יותר בקרב 65,000 הים אשר שם הוא כריש לווייתן - וכמה חדרים להתעלם קרקעית הים.

הסוויטה גשר היא הפרח bottonhole של אטלנטיס. זה 900-חבילת מ"ר עולה 18,500 € ללילה. "רגיל" חדרים במקום עולה 300 יורו ללילה בערך.

אטלנטיס הפך לאחד את סימני הזהות של דובאי, אבל האקולוגים תיגר costruction שלה, כפי שהם טוענים כי המבנה של האי המלאכותי שבו היא מצויה גרמה נזק בלתי הפיך שונית האלמוגים.

Back ארכיון

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB